Jdi na obsah Jdi na menu
 


World GameMasters Tournament

3. 11. 2008

Letos se uskuteční hned čtyři soutěžní klání ve hráchCounter-Strike 1.6, Call of Duty 4, Warcraft III a Trackmania.

Kvalifikační souboje budou probíhat do října. Finálové boje pro 200 nejlepších domácích hráčů se pak6.-9. října přesunou do dějiště nejnavštěvovanějšího veletrhu u nás – na Brněnské výstaviště. Zde se jako každým rokem uskuteční veletrh Invex a hala C, ve které se bude WGT konat, nabídne letos opravdu ojedinělou atmosféru.Ceny pro vítěze

Ceny do turnaje jsou více než lákavé, posuďte sami. Jedná se o 73 hodnotných cen a celková hodnota výher se pohybuje kolem 250 000,- Kč!  Hraje se o špičkové notebooky, grafické karty, monitory a mnoho dalšího z oblasti HardWaru. V turnaji Counter-Strike 1.6 se zároveň bude hrát o prestižní kvalifikaci na celosvětové finále WGT 2008, které se letos uskuteční ve Skandinávii.


 


Registrace do turnaje

Oficiální registrace do všech turnajů se spouští tímto dnem - veškeré potřebné informace, kontakty a turnajová pravidla naleznete v jednotlivých sekcích naturnajových  stránkách , tyto budou pravidelně aktualizovány a budou Vám přinášet nejnovější informace a novinky. O celý průběh turnaje se pro Vás bude starat tým zkušených adminů, kteří jsou na česko-slovenké půdě uznávanými osobnostmi svých herních scén a kteří se do dnešní doby podíleli na průběhu již mnoha herních turnajů a OnLine lig. Hlavními administrátory letošních turnajů WGT 2008 jsou:Michal Nagy pro Counter-Strike 1.6 , Ladislav Dyntar pro Call of Duty 4, Martin Šmoldas pro Warcraft 3 a Patrik Majer pro Trackmanii. Jejich následující e-mailové adresy jsou zároveň kontaktními e-maily pro zasílaní hráčských registrací.

Call of Duty 4 : Ladislav Dyntar - callofduty@asusweb.cz

Counter-Strike 1.6 : Michal Nagy – counterstrike@asusweb.cz

Warcraft III : Martin Šmoldas - warcraft3@asusweb.cz

Trackmania Forever : Patrik Majer - trackmania@asusweb.cz

zdroj: www.asusweb.cz/wgt